Kurumsal

Glassinox Mimari Cam ve Metal Sistemleri

HAKKINDA

Glassinox Cam ve Metal Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Glassinox markası ile 2005 yılında 120 m2 bir atölyede paslanmaz metal ürünler imalatına başladı. Bugün 4000 m2 kapalı alanda modern ve en son teknoloji ile donatılmış tesislerinde cam kapılar, sürgülü yana kayar kapılar, camlı ara bölücü paneller ve camlı banyo kabinlerinden, dış mekan katlanır cam kapı sistemleri, camlı kanopi sistemleri transparan cam cephe sistemleri, paslanmaz aksesuarlı korkuluk sistemlerine kadar çok çeşitli ürün yelpazesiyle müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde hizmet verebilecek imalat ve uygulama alt yapısına sahiptir.

Yurt içindeki başarıları Glassinox u yurtdışına taşımıştır. Şimdilerde çoğunluğu Avrupa ülkeleri olmakla birlikte 22 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana, tasarım dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getiren firmamız, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Kullanıcılarına, hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmak ilk hedefidir.


Stratejisi; Türkiye'nin önde gelen paslanmaz ve cam tasarım projelerinde ilk akla gelen isim olmaktır. Glassinox'un amaçları arasında üstün müşteri hizmetleri sunmak, uygulayıcıların yenilikçi hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak önceliklidir.


Glassinox'un hedeflerinde; güçlü marka pozisyonunu korumak, ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak, en iyi proje hizmetini sağlamak, Türkiye'nin önde gelen markası olarak pozisyonunu yükseltmek ve korumak vardır.

Müşterileri için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek uygulamayı kolaylaştıran partner olabilmesidir.


Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik çalışma fırsatları yaratıp yönlendiren, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan bir prensibe sahiptir .


Doğrudan iletişime açık, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.


FAALİYET ALANLARI

KONUT, RESIDANCE, AVM, OFİS …

Konut ve Ticari Alanlar

AVM,Konut ve Kurumsal Ticari Alanlarınızın Mimari Çizim ve Projelendirilmesi.

PARK, BAHÇE, SOSYAL TESİS…

Kamu ve Sosyal Yaşam

Kamu ve Sosyal Yaşam Alanları İçin Çözüm Odaklı Projelendirme.

OKUL, HASTANE, HAVALİMANI, METRO…

Eğitim, Sağlık, Konaklama, Ulaşım

Eğitim,Sağlık,Konaklama ve Ulaşımla İlgili Her Türlü Mimari Çalışma..